Nazywam się Aleksandra Dąbrowska. W 2015 r. ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Jeszcze jako studentka zdobywałam wiedzę i doświadczenie w wysokiej klasy klinikach weterynaryjnych m. in. Klinice Weterynaryjnej OLWET w Olsztynie oraz w Przychodni Weterynaryjnej Borcowski & Popławski w Gdańsku.

Jestem przykładem na to, że praca może być nie tylko obowiązkiem, ale też przyjemnością. Każdego dnia otwieram drzwi gabinetu z uśmiechem i gotowością na kolejne wyzwania.

“Nie odpuszczam, dopóki nie dobrnę do celu” – taka jestem 🙂 Świadomość tego, że w moje ręce powierzacie Państwo zdrowie, a niekiedy życie swoich pupili dodatkowo motywuje mnie do ciągłego poszerzania wiedzy poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach. W swojej pracy dokładam wszelkich starań, abyście Państwo i przede wszystkim Państwa pupil, czuli się w pełni zaopiekowani. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie, a w sytuacjach tego wymagających konsultuję swoich pacjentów ze specjalistami.

Prywatnie jestem żoną, a także najszczęśliwszą mamą małego Janka. W gabinecie mogliście też Państwo spotkać moją ukochaną goldenkę Calipso – członka naszej rodzinki i najwierniejszą przyjaciółkę. Calipso jest „twarzą” DOGtorka. Los niestety zadecydował o tym, że w lipcu 2021r. odeszła za Tęczowy Most, pozostawiając ogromny ból i pustkę w moim sercu 🙁

Fotel i kanapę w naszym domu stale zasiedla też kawia domowa Stasiu 😉

W październiku pojawiła się również w naszym domu golden retrieverka Mistra – plasterek na moje złamane serducho i nieodłączna towarzyszka naszego Janka 🙂